ČSAD POLKOST, spol. s r.o.

Česky English Deutsch French


O společnosti

Hlavní činností firmy je v současné době zajišťování pravidelné autobusové dopravy a to ve formě základní a vedlejší dopravní obslužnosti. Od roku 2000 se firma začala podílet
i na zajišťování dopravy v rámci PID (Pražská integrovaná doprava). Jsme členy ČESMAD BOHEMIA (sdružení automobilových dopravců) a ADSSS (asociace dopravních,spedičních a servisních společností středních Čech)

V říjnu 2009 byla založena dceřiná výrobní společnost Klima Kostelec s.r.o.

Strukturu společnosti si můžete prohlédnout zde.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti skladování
a distribuce. Naše hlavní výhody jsou v moderním vozovém parku a v rychlé reakci na požadavky zákazníků. Doprava vašeho zboží je vždy uskutečňována s maximální péčí
a ohledem na jeho povahu. Řidiči ve firmě absolvují pravidelná školení a přezkoušení, které jsou zárukou jejich odborné způsobilosti.

Ve spolupráci s dalšími útvary naší společnosti je možné zajištění navazujících služeb či vypracování celých logistických řešení dle potřeb zákazníka.

Vznik a historie společnosti

1994
Zahájení výstavby Stanice technické kontroly nákladních vozidel. Zahájení provozu STK nákladních vozidel.

ISO 9001

Dokumenty řady ISO 9000 byly vytvořeny mezinárodní organizací pro normalizaci za účelem stanovení mezinárodních požadavků na systémy řízení jakosti. Jsme hrdí na to, že se společnost ČSAD POLKOST spol. s r.o. zařadila mezi společnosti, které chtějí a potřebují prokázat svoji schopnost trvale poskytovat služby v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků, a tím usilují o zvyšování spokojenosti zákazníka.

Fotogalerie

Kontakt - ústředna

Telefon:

(+420 ) 321 697 274

Fax:

(+420 ) 321 697 614

E-mail:

predprodej@csadpolkost.cz

Pracovní doba:

Po - Pá 6:00 - 17:00 hod.

® 2005 ČSAD POLKOST, spol. s r.o., Informační memorandum, Ochrana oznamovatelů


Webdesignvše pro web